Operujemy pięknem plastycznie
Zapraszamy do kontaktu 9:00 do 17:00 | Pn - Pt
Implanty brody – wskazania do operacji, przebieg, potencjalne ryzyko

Wszczepienie implantu brody to zabieg, którego celem jest poprawienie owalu oraz przywrócenie twarzy odpowiednich proporcji. Operacja przynosi trwałe efekty i może znacząco wpłynąć na poprawienie wyglądu twarzy. Jak każdy zabieg chirurgiczny, także wszczepienie implantów brody wiąże się z pewnym ryzykiem wystąpienia niepożądanych powikłań oraz przygotowaniem do zabiegu. Co warto wiedzieć o przebiegu operacji, zagrożeniach, wskazaniach i przeciwwskazaniach?

Więcej
Znieczulenie ogólne – czy jest się czego obawiać?

Najbardziej boimy się tego co nieznane. To zrozumiałe, ponieważ nie możemy wiedzieć, czego się spodziewać. Poddanie się znieczuleniu ogólnemu czy to przed operacją chirurgiczną o wymiarze terapeutycznym czy też plastycznym, napawa obawami wielu pacjentów. Co zastanawiające, Ci sami pacjenci rzadko obawiają się bólu i powikłań, a częściej właśnie tej części operacji, w której będą kompletnie nieświadomi tego co się dzieje i nie będą odczuwali żadnego bólu. Znieczulenie ogólne – czy rzeczywiście jest się czego obawiać?

Więcej
Finansowanie operacji plastycznych. Jak pacjenci radzą sobie najczęściej?

Poddanie się operacji plastycznej kosztuje – i to nie tylko czas. Nie można poprawić swojego wyglądu w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Tego rodzaju zabiegi są dość kosztowne i jeśli chcemy zmienić coś w swoim wyglądzie, musimy unieść ciężar finansowy tej inwestycji. Większości z nas nie stać na to, aby bez ograniczeń i wysiłku zapłacić za swoje marzenia. Poddanie się operacji plastycznej dość często wiąże się z długoterminowym planem finansowym. Jak najczęściej pacjenci radzą sobie z finansowaniem operacji plastycznych?

Więcej
Niestandardowe operacje plastyczne – implanty łydek

Chyba każdy z nas ma jakieś kompleksy. Czasem powody tych kompleksów są dla otoczenia zupełnie nieuzasadnione, innym razem rzeczywiście przyciągają uwagę. Niezależnie od tego, niezadowolenie z wyglądu swojego ciała może przyczynić się do obniżonej pewności siebie w niektórych sytuacjach. Częścią ciała, której wygląd może powodować dyskomfort i kompleksy są… łydki. Zobacz, co można z tym zrobić!

Więcej
dobry sen
Sen łączy się z pięknem. Jak wpływa na urodę?

Każdemu z nas, przynajmniej kilka razy w życiu zdarzyło się zarwać noc. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że organizmu nie da się oszukać i prędzej czy później potrzeba porządnego wyspania się nas dogoni. W dzisiejszym zabieganym świecie coraz częściej szkoda nam czasu na sen. To jednak odbija się na codziennym funkcjonowaniu, efektywności w pracy a także na naszym wyglądzie. Sen jest niezbędnym elementem życia. Nie możemy go uniknąć nawet gdybyśmy bardzo tego chcieli, a ograniczanie snu w dłuższym czasie odbije się na zdrowiu fizycznym i psychicznym oraz na wyglądzie. Jak brak snu może wpłynąć na Twój wygląd?

Więcej

Adres

Lek. Med. Arkadiusz Kuna Klinika Chirurgii Plastycznej
ul. Sobocińskiego 14 40-687 Katowice tel. 784 022 060
Informacja/Rejestracja: od 9:00 do 17:00
Dojazd autobusami: 45, 29
Przystanek: Piotrowice Szkoła

Mapa

Kontakt