Operujemy pięknem plastycznie
Zapraszamy do kontaktu 9:00 do 17:00 | Pn - Pt
981 Odsłon

Wydawać by się mogło, że przy dokonywaniu zabiegów nie ma większego znaczenia pora roku. Istnieje szereg operacji, dla których idealną porą będzie jesień. Zabiegi te warto wykonać o tej porze roku, gdyż pozwalają one na ukrycie blizn pooperacyjnych, a czas po operacji można przeznaczyć na spokojny odpoczynek. Również gojenie będzie przebiegało szybciej. Jakie więc należy zaplanować operacje plastyczne na jesień?

Operacje plastyczne twarzy

Jesień jest doskonałym czasem na przeprowadzenie operacji plastycznych skupionych na obszarze twarzy. Zaplanowane na jesień zabiegi warto przeprowadzać odpowiednio wcześniej, przed okresem świątecznym. Uzyska się dzięki temu odpowiednio długi czas rekonwalescencji, a na spotkaniach rodzinnych i firmowych będzie można zaprezentować się w nowej odsłonie.

Lifting twarzy i szyi polega na nacięciu, naciągnięciu oraz nadaniu odpowiedniego kształtu mięśniom i skórze na twarzy, oraz szyi. Poprzez skorygowanie szyi oraz dolnej części twarzy odzyskamy młodzieńczy kontur twarzy, a także piękną, smukłą szyję. Profesjonalnie przeprowadzony zabieg zapewnia pełną naturalność.

Wśród planowanych na jesień zabiegów twarzy warto rozważyć również korektę powiek. Jest to operacja zalecana z uwagi na to, że powieki mają tendencję do samoczynnego opadania. Najlepszym okresem na operację jest jesień – twarz nie będzie tak intensywnie wystawiona na działanie promieni słonecznych.

Chirurgia plastyczna piersi

Każdy rodzaj operacji plastycznej piersi warto wykonać po zakończeniu lata. Prawidłowo zaplanowane na jesień zabiegi, które poprawią biust, umożliwią spokojny odpoczynek i przygotowanie się przed kolejnym sezonem wakacyjnym. Lifting piersi będzie idealnym zabiegiem dla tych kobiet, które zauważyły utratę jędrności biustu.

Rekonwalescencja może trwać od dwóch do czterech tygodni, a zatem wybranie jesieni na zabiegi będzie najlepszą decyzją, dzięki której bez strachu na wiosnę i lato (a nawet zimą w ciepłych krajach) będzie można bezproblemowo założyć nowy strój kąpielowy.

Adres

Lek. Med. Arkadiusz Kuna Klinika Chirurgii Plastycznej
ul. Sobocińskiego 14 40-687 Katowice tel. 784 022 060
Informacja/Rejestracja: od 9:00 do 17:00
Dojazd autobusami: 45, 29
Przystanek: Piotrowice Szkoła

Mapa

Kontakt