Operujemy pięknem plastycznie
Zapraszamy do kontaktu 9:00 do 17:00 | Pn - Pt
1 Odsłona

Wiemy, że w obecnych czasach każdy produkt lub usługa wymaga „opakowania”. Dzieje się tak dlatego, że wierzymy, jako ludzie, że to, co ładniej opakowane i nazwane musi być po prostu trochę lepsze niż reszta. My w Marten’s Clinic nie do końca myślimy, że chirurgia plastyczna podlega tej samej zasadzie.

Przyjrzeliśmy się jednak naszej stronie internetowej i uznaliśmy, że nadszedł czas aby stworzyć porządne hasło reklamowe – slogan, który ją ożywi.

Każdy pomysł jaki przyszedł nam do głowy wydał nam się albo za bardzo wydumany albo zwyczajnie – banalny. Dlatego postanowiliśmy powierzyć to zadanie Wam drodzy Czytelnicy naszego bloga oraz Fan-page na Facebook.com (https://www.facebook.com/DrKuna).

Zostań copywriterem i wygraj cenne nagrody w konkursie

Jeżeli masz tzw. lekkie pióro, uważasz się za mistrza/mistrzynię słowa lub po prostu chcesz spróbować swoich sił jako copywriter, wymyśl slogan reklamowy na temat usług chirurgii plastycznej pasujący do naszej kliniki i wyślij go do nas e-mailem na adres: klinika@arkadiuszkuna.pl w temacie wpisując koniecznie „KONKURS Operuj Słowem”. Jeżeli masz więcej jak jeden pomysł na hasło – to jeszcze lepiej, bo Twoje szanse rosną. Wyślij nam swój pomysł do dnia 6 lutego 2015r. Czekają cenne nagrody:

NAGRODY
I stopnia: 300 zł + Kosmetyki firmy Alina + Darmowe konsultacje
II stopnia: Kosmetyki firmy Alina + Darmowe konsultacje
III stopnia: Darmowe konsultacje

Aha – jeśli jeszcze nie jesteś naszym fanem na FB to również dobry moment, żeby nas polubić.

banner-nagrody

Regulamin konkursu można znaleźć tutaj

 

 

Adres

Lek. Med. Arkadiusz Kuna Klinika Chirurgii Plastycznej
ul. Sobocińskiego 14 40-687 Katowice tel. 784 022 060
Informacja/Rejestracja: od 9:00 do 17:00
Dojazd autobusami: 45, 29
Przystanek: Piotrowice Szkoła

Mapa

Kontakt