Operujemy pięknem plastycznie
Zapraszamy do kontaktu 9:00 do 17:00 | Pn - Pt

Kilka słów o klinice

Operujemy pięknem plastycznie


Specjalizujemy się w operacjach plastycznych oraz w zabiegach medycyny estetycznej o różnym stopniu trudności.

Ambulatorium, gdzie wykonujemy zabiegi w znieczuleniu miejscowym jest wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt do diatermii radiofalowej, laseroterapii i przeszczepów tłuszczu autogennego i komórek macierzystych.

Na bloku operacyjnym wykonujemy zabiegi w znieczuleniu ogólnym. Tutaj dysponujemy sprzętem do diatermii elektrochirurgicznej, a także retraktorami ze światłem do operacji piersi, sprzętem do liposukcji (w tym bodyjet) oraz najnowocześniejszym sprzętem do anestezji i monitorowania pacjentów. Obejrzyj galerię poświęconą naszemu zespołowi oraz wyposażeniu naszej kliniki.

//arkadiuszkuna.pl/wp-content/uploads/2014/04/akuna-02.jpg

Arkadiusz Kuna

CHIRURG PLASTYCZNY

Arkadiusz jest lekarzem chirurgiem. Specjalizuje się w chirurgii plastycznej. Pracuje zawodowo od 1990 roku zarówno w publicznej jak i w prywatnej służbie zdrowia. Ukończył liczne szkolenia oraz prowadził praktykę zawodową na terenie Polski, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

//arkadiuszkuna.pl/wp-content/uploads/2019/09/agnieszka-golda.jpg

Agnieszka Golda

Linergistka, kosmetolog

Agnieszka specjalizuje się w tzw. mikropigmentacji – entuzjastka swojej profesji. Tworzy specjalistyczny makijaż permanentny bardzo skutecznie imitujący brodawkę sutkową. Zabieg przeznaczony jest dla kobiet po operacji odtworzenia piersi po mastektomii. Więcej o Makijażu permanentym

//arkadiuszkuna.pl/wp-content/uploads/2014/04/mn1.jpg

Mirosława Nawrat

Pielęgniarka

Mirosława jest doświadczoną pielęgniarką pracującą w gabinetach chirurgii plastycznej od 1997 roku. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran, a także doświadczonym instruktorem oświaty zdrowotnej.

//arkadiuszkuna.pl/wp-content/uploads/2014/04/mp22.jpg

Marta Przewdzing

Recepcjonistka

Marta zajmuje się rejestracją pacjentów, dobiera dogodne terminy i przypomina o dacie zbliżającej się wizyty. Odczytuje i odpisuje na korespondencję mailową. Postara się odpowiedzieć na nurtujące pacjentów pytania dotyczące zabiegów.

//arkadiuszkuna.pl/wp-content/uploads/2022/06/ewa-1.jpg

Ewa Izbińska

Pielęgniarka

Ewa pracuje jako pielęgniarka asystująca na sali operacyjnej od 1982. Praca w tym charakterze jest jej życiową pasją ponieważ dzięki niej przyczynia się do pozytywnej zmiany czyjegoś wizerunku i poprawy zdrowia oraz komfortu życia.

O wizycie

Jak to się odbywa


Pierwszą rzeczą, jaką trzeba zrobić jest kontakt z nami. Możesz napisać do nas e-maila, jeśli masz konkretne pytania, możesz również wypełnić specjalny formularz kontaktowy. Jeśli wolisz bardziej bezpośredni kontakt, możesz zadzwonić na recepcję – numer 784 022 060. Możesz również kliknąć na zakładkę po prawej stronie ekranu i zostawić swój numer, wówczas to my do Ciebie oddzwonimy w wybranym przez Ciebie dogodnym terminie.

Po rejestracji u Pani Marty następuje konsultacja, podczas której powiesz o Twoich oczekiwaniach i skonfrontujesz je z możliwościami naszej kliniki. Dowiesz się również o możliwych sposobach leczenia, przygotowaniach do zabiegu oraz możliwych powikłaniach i postępowaniu po operacji.

Następnie ustalimy termin zabiegu oraz dowiesz się, jakie ewentualnie badania jeszcze potrzebujesz wykonać, jak się przygotować do operacji. Podobnie, po zabiegu otrzymasz wypis oraz dodatkowe zalecenia dotyczące leków, zmiany opatrunków a także informację, kiedy przyjść na kontrolę. Poniżej znajdziesz załączniki do pobrania. Prosimy o wypełnienie Ankiety Satysfakcji Pacjenta i pozostawienie jej na recepcji. Dzięki niej wiemy, co możemy robić lepiej.

Opinie

Adres

Lek. Med. Arkadiusz Kuna Klinika Chirurgii Plastycznej
ul. Sobocińskiego 14 40-687 Katowice tel. 784 022 060
Informacja/Rejestracja: od 9:00 do 17:00
Dojazd autobusami: 45, 29
Przystanek: Piotrowice Szkoła

Mapa

Kontakt