Operujemy pięknem plastycznie
Zapraszamy do kontaktu 9:00 do 17:00 | Pn - Pt
638 Odsłon

Drogie Panie, dziś jakże prawdziwie, ale nieco z przymrużeniem oka, będziemy omawiać zabiegi, o których nie rozmawiamy równie głośno i odważnie, jak o wizycie u fryzjera. Każda z nas ma swoje tajemnice i czasem dla dobra związku, wolimy nie rozmawiać o nich ze swoim partnerem pozwalając mu na życie w błogiej nieświadomości.
Wszyscy jesteśmy ludźmi. Podobno zdajemy sobie z tego sprawę, jednak niektóre cechy lub czynności przypisuje się tylko mężczyznom, a kobiety nie zawsze chcą o tym głośno mówić. Czy to dobrze czy źle – pewnie zależy od indywidualnej oceny. Są kobiety, które w ogóle nie krępują się przed swoim partnerem, inne z kolei wolą pozostawić pewne tajemnice poza oczami i uszami ukochanego.

Włosy w uszach, włosy w nosie

Ten problem nie dotyczy wszystkich kobiet, jednak część z nas musi się z nim zmierzyć. Chyba żadna kobieta nie obnosi się z owłosieniem w tych miejscach, dlatego depilacja bywa konieczna. Usuwanie zbędnych włosków z uszu i nosa nie jest zabiegiem, który chętnie przeprowadzamy w towarzystwie kogokolwiek, szczególnie ukochanej osoby.

Depilacja wąsika

Podczas gdy golenie jest codzienną twarzą każdego mężczyzny, który nie zdecydował się na noszenie modnej obecnie brody, kobiety także muszą dbać o właściwy wygląd okolicy pomiędzy ustami a nosem. Czasem zdarzają się włoski także na brodzie. Depilacja wąsika najczęściej dotyczy kobiet, które mają ciemne i grube włosy oraz ciemniejszą cerę. Usuwanie nieestetycznych włosków jest zatem częścią pielęgnacji, jednak najczęściej przemilczaną.

Walka z bakteriami i infekcjami

Nie ma w tym niczego dziwnego. W końcu infekcje intymne dopadają każdą kobietę przynajmniej raz w życiu. Problem trzeba rozwiązać, a zabiegi, które pomagają się z nim uporać nie są przeznaczone dla osób postronnych. Wiele kobiet korzysta z irygacji podczas infekcji, a sam zabieg przeprowadzany jest z dala od męskich oczu.

Usuwanie włosów na brzuchu i plecach

Choć większość z nas nie ma problemu z goleniem pach lub nóg przy swoim partnerze, tak włosy na brzuchu lub plecach są raczej kojarzone z męską przypadłością. Ludźmi jesteśmy wszyscy i kobiety także miewają włosy w tych okolicach, jednak ich depilację przeprowadzają zwykle w samotności, niekoniecznie dodatkowo się nim chwaląc.

Sposoby na uregulowanie pracy jelit

Choć niektórzy mężczyźni wolą o tym nie myśleć, to także kobiety muszą się wypróżniać, a i czasem miewają z tym problemy. Picie herbatek przeczyszczających lub korzystanie z lewatywy z pewnością nie jest czymś, o czym kobiety generalnie opowiadają swoim ukochanym.

Domowe oczyszczanie twarzy

I nie mamy na myśli mycia lub maseczek oczyszczających. Chodzi o mechaniczne pozbywanie się zmian trądzikowych. Najczęściej kobiety wola to robić w zaciszu swojej łazienki, bez świadków i zbędnego opowiadania o sprawie.

Choć wszystkie opisane czynności dotyczą jak najbardziej ludzkich problemów, nie wszystkie kobiety lubią się tym chwalić przed swoimi partnerami. Mówienie o „pewnych sprawach” jest zawsze indywidualną sprawą każdej pary i podczas gdy jedni nie mają problemów aby rozmawiać i wiedzieć o sobie aktualnie wszystko, inni wolą pozostawić niektóre tajemnice tylko dla siebie. Czasem bywa tak, że to jedna strona ma z tym problem, druga natomiast żadnego. Kwestia szacunku i zrozumienia. A jak wygląda to u Was?

Adres

Lek. Med. Arkadiusz Kuna Klinika Chirurgii Plastycznej
ul. Sobocińskiego 14 40-687 Katowice tel. 784 022 060
Informacja/Rejestracja: od 9:00 do 17:00
Dojazd autobusami: 45, 29
Przystanek: Piotrowice Szkoła

Mapa

Kontakt