Operujemy pięknem plastycznie
Zapraszamy do kontaktu 9:00 do 17:00 | Pn - Pt
534 Odsłon

Wiele kobiet pragnie, aby ich biust wyglądał jędrnie i zdrowo. Dla osób, które z różnych powodów nie chcą poddawać się chirurgicznym metodom zmiany wyglądu biustu, polecamy powiększanie piersi domowymi sposobami. W artykule przedstawiliśmy najważniejsze procedury, które pozwolą na skuteczną poprawę wyglądu piersi, a przy tym są znacznie tańsze. Sprawdźcie!

Powiększanie piersi domowymi sposobami – ćwiczenia

Wykonywanie ćwiczeń na mięśnie piersi nie powiększy rozmiaru samego biustu, ale może znacznie wpłynąć na jego ujędrnienie i podniesienie. Dzięki temu będzie się prezentował o wiele lepiej i atrakcyjniej. Jak to się dzieje? Piersi zbudowane są z dwóch rodzajów tkanek: tłuszczowej oraz gruczołowej. Grubość tej tkanki występuje w różnych proporcjach w zależności od wieku, masy ciała, czy poziomu hormonów. Klatka piersiowa posiada również dwa mięśnie: piersiowy większy i piersiowy mniejszy. Właśnie ćwiczenia na te mięśnie to skuteczne powiększanie piersi domowymi sposobami. 

Garść ziół na większe piersi

Jednym z najczęściej wymienianych ziół przy okazji dbania o piersi jest kozieradka, ponieważ ma w składzie dużo fitoestrogenów, które są zamiennikami hormonu żeńskiego – estrogenu. Jak stosować kozieradkę? Najlepiej regularnie przygotowywać napary i herbaty. Jednocześnie warto pamiętać, aby nie stosować kozieradki w przypadku osób, które mają problemy z krzepnięciem krwi. Zioło powoduje zwiększone wydzielanie mleka i wzmożoną laktację. 

Czerwona koniczyna to kolejny domowy sposób na powiększanie piersi. Podobnie jak kozieradka zawiera sporo fitoestrogenów, dlatego skutecznie reguluje gospodarkę hormonalną. Dodatkowo skutecznie wpływa na ujędrnienie biustu, co sprawia, że prezentuje się on niezwykle atrakcyjnie. Czerwoną koniczynę można zaparzać lub nabyć w formie kapsułek. 

Kolejne zioło może zaskoczyć wiele z Was. Koper włoski, polecany szczególnie osobom mającym problemy z trawieniem, posiada wiele właściwości na dolegliwości kobiece. W składzie posiada również fitoestrogeny, z których najważniejszy jest atenol. Właśnie dlatego koper często polecany jako domowy sposób na powiększenie piersi. 

Masaż na powiększanie piersi domowymi sposobami 

Na problemy z biustem świetnie sprawdzi się domowy masaż, który nie tylko wspomoże porost piersi, ale wpłynie również na ich elastyczność, zmniejszy rozstępy oraz ryzyko wystąpienia raka. Jak wykonać masaż? Piersi należy masować bardzo delikatnie w kierunku pach okrężnymi ruchami z dołu w stronę mostka. Na jedną pierś zaleca się wykonać ok. 100 okrążeń. Podczas masażu można dodatkowo polewać piersi naprzemiennie wodą ciepłą i zimną z prysznica, co powinno je pobudzić. 

Adres

Lek. Med. Arkadiusz Kuna Klinika Chirurgii Plastycznej
ul. Sobocińskiego 14 40-687 Katowice tel. 784 022 060
Informacja/Rejestracja: od 9:00 do 17:00
Dojazd autobusami: 45, 29
Przystanek: Piotrowice Szkoła

Mapa

Kontakt