Operujemy pięknem plastycznie
Zapraszamy do kontaktu 9:00 do 17:00 | Pn - Pt
688 Odsłon

W okresie świątecznym wiele osób decyduje się na podejście do operacji chirurgicznej. Dzieje się tak ze względu na płatny urlop, dzięki któremu możemy sobie pozwolić na spokojny okres rekonwalescencji. Dodatkowo zima to okres sprzyjający dla gojenia się ran i czas, w którym spędzamy więcej czasu w pomieszczeniach. Wszystko to powoduje, że coraz więcej osób poddaje się operacjom. W ostatnim czasie popularnym trendem stał się zabieg na prezent. Opcja tego rodzaju daje możliwość zakupienia prezentu dla bliskiej osoby w postaci vouchera na zabieg. Dzisiaj podpowiadamy, czy tego typu rozwiązanie to dobry pomysł.

Zabieg na prezent: weź pod uwagę potrzeby swoich bliskich

Operacja plastyczna to delikatny temat, który powinien być skonsultowany z obdarowywaną osobą. Ważne jest, aby nie kupować zabiegu na prezent jako niespodzianki. Podarunek tego rodzaju wymaga wzięcia pod uwagę wielu kwestii. Musimy być pewni, że obdarowywana osoba jest przekonana do podjęcia się zabiegu i jest on dla niej odpowiedni. Ważne, aby decyzja była przemyślana. Nie warto decydować się na taki zakup, jeśli bliska osoba kilka razy napomknęła, że być może podjęłaby się określonej korekty. Dodatkowo warto przed zakupem zabiegu na prezent porozmawiać o tym z bliskimi, aby skonsultować swoje spostrzeżenia. Na koniec warto również wziąć pod uwagę zdanie obdarowywanej osoby, aby upewnić się, czy prezent jest odpowiedni.

Zachowaj dyskrecję

Chirurgiczny zabieg na prezent podarowany przy całej rodzinie może okazać się nietaktem. Warto taki upominek podarować prywatnie i na osobności, aby móc też spotkać się ze szczerą reakcją osoby obdarowanej. Dodatkowo warto również wziąć pod uwagę otwartość danej osoby. Jeśli z łatwością rozmawia o swoich zamiarach w zakresie plastyki, publiczne podarowanie prezentu w gronie najbliższych nie powinno być dla niej problematyczne. Zabieg na prezent sprawdzi się doskonale w przypadku, w którym obdarowana osoba była już na pierwszej konsultacji, została zakwalifikowana do operacji, ale brakuje jej konkretnej sumy na zabieg.

Zabieg na prezent świąteczny

Jeśli nie jesteśmy przekonani do zakupu zabiegu na prezent, a nie chcemy umawiać bliskiej osoby na konsultację, możemy skorzystać z oferty zabiegów nieinwazyjnych. Doskonałym wyborem będzie skorzystanie z zabiegów pielęgnacyjnych na skórę, takich jak botoks czy kwas hialuronowy. Iniekcja nie wymaga długiej rekonwalescencji, odbywa się szybko i jest nieszkodliwa dla zdrowia pacjenta. Dodatkowo zapewnia doskonałe efekty od razu po zakończeniu zabiegu.

Adres

Lek. Med. Arkadiusz Kuna Klinika Chirurgii Plastycznej
ul. Sobocińskiego 14 40-687 Katowice tel. 784 022 060
Informacja/Rejestracja: od 9:00 do 17:00
Dojazd autobusami: 45, 29
Przystanek: Piotrowice Szkoła

Mapa

Kontakt